Openbloei-actie: Leer Beter Schilderen heeft een nieuw jasje! Tijdelijk 25% korting op alle cursussen!

ONLINE CURSUS PORTRETSCHILDEREN

Dus jij hebt zin om van die heerlijke, sprankelende portretten te leren schilderen?

Ik weet 100% zeker dat ik jou dat kan leren!

Ben je een echte beginner? Heb je misschien zelfs nog wel nooit geschilderd, laat staan een portret? En denk je dat je dat ook echt nooit zult kunnen?

Zullen we wedden van wel?

Of ben je een ervaren schilder? En heb je al regelmatig portretten geschilderd, misschien zelfs al wel in opdracht? Maar vind je dat jouw portretten nou net dat lekkere “losse” missen? Zou je zo graag willen dat ze nog veel sprankelender en aansprekender worden?

Dan ben je bij mij echt aan het juist adres! Ik leer het je! Echt waar.

In 10 uitgebreide, online lessen ga ik je precies vertellen hoe je dat moet doen.

Stap-voor-stap!

 

Hoe zou jij het vinden als je eindelijk weet hoe je zo’n los en sprankelend portret kunt schilderen?

Welkom!

 

Mijn naam is Esther Van Tilburg, ik ben portretschilder en ik vertel je graag iets over mijn cursus…

 

Inhoud van de cursus

 

De Basismodule bestaat uit 10 online lessen. Je leert stap voor stap alles wat noodzakelijk is om een levendig portret te kunnen schilderen:

 

De hele cursus is gebaseerd op mijn eigen jarenlange ervaring als portretschilder. Geen duurdoenerij, geen ingewikkelde dingen. Gewoon pure praktijkervaring.

Je kunt alles bovendien in je eigen tempo en op je eigen tijd doen en alles zo vaak herhalen als je zelf wilt! Jarenlang, als je dat wilt.

 

Voorbeeld uit de lessen van de cursus…

 

Een klein voorproefje

 

Ik hoop dat je het leuk vond?

Morgen licht ik weer een nieuw tipje van de sluier op… dus houd je mailbox in de gaten!

 

Weet je gewoon al dat je mee wilt doen?

 

Schrijf je dan nu in, kun je al heerlijk beginnen!

 

“Mijn nichtje zit al twee jaar op les en komt nog steeds niet verder. Ze wist niet wat ze zag met mijn portret. En dat allemaal door die goede lessen”

 

“Ik schilder al jaren, maar ben teveel een fijnschilder als het om portretten gaat. Wil zo graag los leren schilderen. Jouw uitleg en demonstratie zijn heel duidelijk en inspirerend! Volgende portret wacht al op de eerste penseelstreken. Dank je Esther!

Naast inspiratie, bruikbare handvatten, handige tips, handvat om losser te leren schilderen en schilderplezier heeft de cursus mij meer zelfverzekerdheid bij het schilderen gegeven.

Ik vind de cursus geweldig!”.

 

“Duidelijke verbale en visuele uitleg. Heel duidelijk doordat het zo stapsgewijs is opgebouwd. Het mooie aan de cursus is dat wat je leert op elk ander portret kan toepassen dat je wilt gaan maken.

Een toegevoegde waarde is dat je feedback krijgt van kunstenares Esther.

Ik zou de cursus zeker aanraden”

 

“Ik vind de cursus geweldig! Ik vind het een hele duidelijke uitleg met veel aandacht voor het mengen van de kleuren. En erg leerzaam.

Alles duidelijk omschreven en goede video’s erbij!! Je kan het rustig weer terug kijken en doorlezen. Mijn complimenten!
Ik vind de besloten Facebookgroep als extra ook erg leuk!

Ik zou de cursus zeker aanbevelen!”

 

“Ik heb al heel wat cursussen gevolgd maar door jou krijg ik de meeste inspiratie. Mijn grote dank hiervoor.

Jouw manier van presenteren is zo puur. Jouw nonchalance, in de goede zin van het woord, opent in mij de losheid om te schilderen.

Ik ga me ook zeker voor de tweede module aanmelden.

Het schilderen maakt me gelukkig.”

???

 

“Chapeau, Esther!

Door jou heb ik een nieuw deel van mijzelf ontdekt.

Door jou ben ik trots op mijzelf geworden omdat ik vind dat ik best wel een mooi portret kan neerzetten.

Dank je wel, van harte!”

 

“Wil je het ook leren, dan moet je deze cursus gewoon doen. Laagdrempelig, goede uitleg, positieve feedback. Ook de Facebook groep is heel fijn. Leren door ook van andere te zien!”

 

“Ik schilder al mijn hele leven, maar deze uitleg en handigheidjes is voor mij een uitkomst, welke nog door niemand was aangegeven. Ik heb er zoveel enthousiasme door gekregen, terwijl ik op een dood spoor zat, met bloemen en landschapjes schilderen, is dit voor mij op dit moment een uitkomst. Uitstekende uitleg met heel veel geduld, mijn complimenten Esther!”

 

“Hele fijne cursus met ontzettend goede aanwijzingen. Staan inmiddels 4 schilderijen te drogen, waar ik heel blij mee ben. En allemaal los geschilderd”.

 

“Je doet het werkelijk fantastisch, en ook bij jou spat het plezier ervan af, zelfs in het les geven”.

 

“Ik droom er zelfs ’s nachts van, wil nog heel veel portretten schilderen met goeie resultaten”.

 

“Je hebt me ook anders leren kijken,waar zitten de lichtjes de donkertjes, zelfs naar de tv kijk je anders, je blijft zoeken naar hoe zit dit of dat van de schaduw, hier word ik heel erg blij van, heel hartelijk bedankt daar voor, we gaan in 2019 weer gewoon lekker schilderen!”

 

“Esther, ik heb veel aan je cursus! Zo leuk dat je zelf kunt bepalen wanneer en welk stuk eruit je wilt gaan lezen of kijken.
Ik gebruik het naast een cursus portretschilderen die ik volg.
En elke dag weer leuk om schilderijen van medecursisten tegen te komen op faceboek.
Heel leerzaam!”

 

“Ik ben nog maar pas met de cursus begonnen en ondanks ik nog geen streek op een doek heb geschilderd vind ik het nú al ontzettend leuk! Ik heb de lessen al 3x over gelezen, bekeken en bestudeerd. Wat ben je leuk Esther, en wat leg je alles helder en dui-de-lijk uit!”

 

“Dankjewel Esther voor de geweldige cursus. Jij bent een geweldig lief en zacht persoon .Het is een feest om jou filmpjes te zien .
Dit jaar hoop ik er weer fris tegenaan te gaan en over een poosje de vervolg cursus te starten .
Een heel mooi en schilderachtig 2019 gewenst en dat wij met zijn allen nog maar lang mogen genieten van jou lessen.”